איך לבחור מיקום נכון להשקעה
רוצה לדעת איך עושים השקעה חמה, בטוחה ורווחית, בעזרת כמה החלטות חכמות?

אחדת הדרישות החשובים ביותר שאחנו מציבים בפני כל השקעת נדל"ן שאנחנו מרכיבים בשביל "מועדון המתעשרים", הוא לעשות את ההשקעה באזור מוצלח.

אזור שמספק "רוח גבית" להשקעה שלנו, גורם לה להיות יותר בטוחה ויותר רווחית, ולהניב לנו יותר כסף ככל שאנחנו נשארים איתה ליותר זמן.

איך בוחרים אזור שבו נוכל לעשות השקעה מוצלחת במיוחד?

יש שני מאפיינים קריטיים שחייבים לבדוק בעת בחירת אזור, שיכולים להפוך את ההשקעה לטובה במיוחד:

 1. האזור זוכה לביקוש גבוה – תמיד יש אנשים שרוצים לגור באזור הזה.זה מבטיח שתמיד יהיו לנו שוכרים שישלמו לנו כסף – כי יש ביקוש גבוה למגורים באזור.
   
  ובמידה ונרצה למכור את הנכס, תמיד יהיה מי שיקנה אותו, כי אנשים רוצים לגור באזור הזה.
 2. הנדל"ן באזור עולה בערכו מדי שנה – הנכס שנקנה, כעבור שנה יעלה יותר כסף. ובעוד שנתיים יעלה עוד יותר כסף!
   
  ככה נרוויח פעמיים – פעם אחת מהשכרת הנכס והתשלום השוטף שזה מייצר לנו ושנכנס מדי חודש או רבעון לחשבון (אגב, ככל שערך הנדל"ן עולה כך גם השכירות עולה עם הזמן), ופעם שניה מעליית ערך הנכס עצמו.
 3. אם בעתיד נרצה למכור את הנכס, הוא יעלה יותר ממה ששילמנו עליו. ככה בנוסף לכסף שעשינו מהשכרה בכל הזמן שהחזקנו בנכס, אנחנו נרוויח עוד כסף מהמכירה שלו.

אחרי שאתה מבין מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים אזור, הנה כתבה ממש טרייה שמדברת בדיוק על האזור שבו הרכבנו השקעות לחברי המועדון שלנו בשנה האחרונה:

שוק המגורים בסאות' בנד לא מראה על סימני התקררות

"שוק המגורים בסאות' בנד לא מראה על סימני התקררות"

הכתבה הזו מדברת על כך שבאינדיאנה יש מחסור עצום בנכסים למגורים.

כתוצאה מזה ישנה עלייה מדהימה בביקוש בסאות' בנד באינדיאנה – שזה בדיוק איפה שממוקמים כל הנכסים באחת מהצעות ההשקעה למועדון המתעשרים המיוחד שלנו.

בכתבה יש כמה נתוני מעניינים במיוחד:

הכתבה מספרת על עלייה של 7.2% במחירים של בתים, רק בשנה שעברה (2019) בלבד!

המשמעות היא, שמי שהשקיע איתנו לפני שנה שם, הרוויח לא רק כ-10% תשואה מההשכרה, אלא הנכס שלו עלה בעוד כ-7%. אפשר לומר שמדובר על רווח של כ-17% בשנה על הכסף שהושקע!

והחלק הכי טוב:

השוק באינדיאנה צפוי רק להמשיך לעלות ולהתחזק בעתיד הנראה לעין. זאת אומרת שמי שמשקיע כעת או כבר השקיע, ערך הבית שלו צפוי לעלות עוד ועוד בשנים הקרובות.

והנה עוד משהו מעניין מהכתבה:

"הביקוש כל כך גדול, שלפעמים הקונים הפוטנציאליים אפילו מכניסים סעיף בהצעות המחיר שלהם, שהם יהיו מוכנים לעלות מראש במחיר במידת הצורך."

אתה קולט את זה – אנשים מראש אומרים שיהיו מוכנים לשלם יותר, רק כדי שימכרו להם!

בשורה התחתונה?

שוק הנדל"ן באינדיאנה פורח ומשגשג, המחירים עולים והביקוש גואה,  ובמחיר של יחידת חניה או מחסן קטן בארץ בלבד – יש לך אפשרות להפוך לבעלים של נכס בשוק הזה!

בהצעה שהרכבנו עבור חברינו במועדון המתעשרים, אפילו בסכומים של פחות מ-200 אלף ₪, תוכל לרכוש בית שיניב לך הכנסה פאסיבית כל חודש, ולהתחיל ליהנות כמעט מיידית מתשואות ומרווחים בנוסף להכנסה העיקרית שלך במשך עוד עשרות שנים קדימה.

הזמן הכי טוב להשקיע – הוא בדיוק עכשיו!

במקום לתת לכסף להתבזבז בצד או להשקיע בארץ למרות היוקר הכבד, עם תשואה אפסית – יש לך הזדמנות מיוחדת להשקיע אותו בנכס איכותי ומבוקש בשוק רותח, עם תחרות עזה על נכסים, ביקוש גבוה, ועליות מחירים צפויות!

אבל אתה חייב למהר, ולעשות את הצעד בזמן שהמחירים עדיין נמוכים, ולפני שהם ממשיכים לטפס למעלה.

ככל שתשקיע מוקדם יותר – ככה תוכל יותר ליהנות מעליות הערך הצפויות, ובינתיים גם לקבל דמי שכירות חודשיים מאנשים ש"יקנו עבורך" את הנכס!

רוצה שנרכיב לך אישית את ההשקעה הטובה ביותר עבורך ועבור התקציב שלך, שתתחיל לייצר לך הכנסה למשך שנים קדימה, בצורה פאסיבית?

אם הבנת שהגיע הזמן לתת לכסף שלך לעבוד עבורך בצורה יעילה, זוהי ההזדמנות שלך לעשות את הצעד הראשון בדרך להשקעה איכותית שתהיה שלם איתה ב-100%!

מלא את הטופס הבא ואנחנו נחזור אלייך עם כל הפרטים.


רוצה להשקיע את הכסף שלך בחכמה וליצור מקור הכנסה פאסיבית של אלפי שקלים בחודש, בעזרת השקעה רווחית וחכמה, שמתאימה לך?

הגיע הזמן לבנות את העושר שלך!
ההשקעה אינה דורשת התעסקות קבועה!

מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות: