איך להוציא כסף מהקירות וליצור הכנסה פאסיבית

אהלן!

היום אני הולך ללמד אותך איך אפשר להפוך לבעלי נכס להשקעה, ולקבל תוספת הכנסה פאסיבית – בלי להשקיע שקל מהכיס, גם אם אין לך חסכונות או כסף להשקיע.

לשיעור הזה יש סיפור מעניין. הכל התחיל ממייל שקיבלתי מגבריאל, שהיה מנוי ברשימת התפוצה שלי.

כך הוא כתב:

"אני מבין שכל עוד אין לי נכסים שמייצרים לי הכנסה פאסיבית, אני בסכנה כלכלית. אני תלוי רק בעבודה שלי ואין לי יותר מדי אפשרויות להתקדם כלכלית וליצור ביטחון כלכלי.

אבל איך אוכל להשקיע ולהגיע לנכס, אם אין לי הון עצמי?

תסביר לי איך עושים את זה והאם זה בכלל אפשרי ונכון?"

אחרי התכתבות קצרה עם גבריאל ובירור כמה פרטים, סיכמנו שהוא יגיע אלינו לפגישה עם אשתו אלונה, וביחד נתכנן איך תוך זמן קצר יוכלו בני הזוג להיות בעלי נכס שמייצר להם הכנסה נוספת, ומבטיח את עתידם הכלכלי ואת עתיד ילדיהם.

וכך ביום הפגישה נכנסו בני הזוג למשרדינו – אלונה וגבריאל דוידי, זוג נשוי בני 35 שניהם, עם 2 ילדים, ומשכנתא שעד לאותו שלב הספיקו לשלם כבר כמעט חצי ממנה.

כשהתיישבנו לפגישה, הם אמרו לנו מיואשים:

"אנחנו יודעים כמה חשוב להשקיע ולדאוג לעתיד, אבל פשוט אין לנו כסף פנוי בצד כרגע להשקעה".

הם כבר כמעט שקלו לוותר על כל העניין, וחשבו שלא יוכלו להרשות לעצמם להשקיע בדבר. בין תשלומי המשכנתא, להוצאות השוטפות הגבוהות – פשוט "לא היה להם" מאיפה לחסוך, וכתוצאה מכך גם המשאבים הפנויים שלהם להשקעה היו דלים מאוד.

אך כשהגיעו אלינו לייעוץ, ועברנו ביחד עם הצוות שלנו על כל הנתונים – דווקא גילינו "הזדמנות נסתרת" להשקעה מדהימה עבור המשפחה, שתייצר להם כ-15,000 ₪ נוספים בשנה בשלב הראשון.

בהמשך הסכום הזה יגדל ל-44,000 ₪ בשנה, וכעבור זמן לסכום אף גבוה יותר.

וכל זה, בלי שיצטרכו לשנות משהו באורח החיים שלהם.

איך בדיוק זה מתאפשר?

לאלונה וגבריאל דוידי הייתה "גישה נסתרת" להון חבוי בגובה של כמעט חצי מיליון שקל שניתן לנצל להשקעה, ושהם לא ידעו עליו דבר.

בעזרת שימוש בהון החבוי שהיה נסתר מהם עד עכשיו, הם יוכלו להפוך תוך מהלך אחד פשוט לבעלי נכס – וזה אפילו לא יצריך מהם לוותר על שום דבר או להצטמצם.

הם יוכלו להמשיך לחיות כרגיל בדירה שרכשו (ועדיין משלמים עליה משכנתא), לשמור על רמת ההוצאות הרגילה שלהם, ואפילו להרשות לעצמם "להתפנק" יותר מבעבר.

וההון החבוי הזה, נמצא במקום שהכי פחות חשבו עליו – בין קירות הדירה שלהם!

בואו נראה איך הדירה שבה הם גרים (ועדיין משלמים עליה משכנתא) הולכת לעזור להם לקנות נכס להשקעה, בלי שיצטרכו להוציא כסף מהכיס או לשנות משהו באורח החיים שלהם.

איפה נמצא אותו הכסף החבוי שלהם, ואיך מנצלים אותו?

הדירה שבה גרו בני הזוג הייתה שווה סכום של 1.6 מיליון שקל, כאשר נשארה להם משכנתא של עוד 400,000 ₪ לשלם. זאת אומרת נותרה להם משכנתא בגובה של כ – 25% מערך הדירה.

מתוקף היותם בעלי נכס, עמד לרשותם של הזוג דוידי כוח פיננסי מדהים, שרוב בעלי הנכסים כלל לא יודעים על קיומו.

כבעלי נכס, עצם הבעלות של בני הזוג על הבית, מעניקה להם את הזכות לקבל מהבנק משכנתא בגובה של עד 50% מערך הנכס. ואת הסכום הזה הם יוכלו להפנות להשקעה בנכס נוסף, שייצר להם הכנסה נוספת!

כל מי שיש בבעלותו נכס או דירה, חייב לדעת ש-4 הקירות האלו שווים בזכות עצמם המון כסף, שאותו אפשרי למנף ולהשקיע, כדי ליצור לעצמך תועלות כלכליות מדהימות!

אז איך יישמנו את העיקרון הזה במקרה של אלונה וגבריאל, כדי שיהפכו לבעלי בית פרטי להשקעה?

כבעלי נכס בגובה של 1.6 מיליון ש"ח, אלונה וגבריאל יכולים לקבל מהבנק סכום של עד 800,000 ₪ שישמש אותם להשקעה.

אם כזכור נותרה להם משכנתא לשלם של 400 אלף ₪ – משמעות הדבר היא, שהם יכולים לקבל מהבנק עוד 400 אלף ₪ (מתוך סכום כולל של 800 אלף) כדי להשלים את המשכנתא ל-50% מערך הדירה שבבעלותם!

במילים אחרות: הדירה שלהם יכולה לספק להם 400,000 ₪ שניתן להשקיע בצורה חופשית או לנצל לכל מטרה אחרת.

בני הזוג דוידי כמובן יוכלו להוציא בפזיזות את הכסף הזה על חופשות, בילויים, מכשירים ובגדים חדשים, אם יבחרו – אבל זה רק יגדיל את העוני שלהם בטווח הארוך. במקום זאת, הזוג שלנו בחר להשקיע את הכסף הזה בחוכמה, ו"לסחוט את הרווחים מהקירות" שבבעלותם. ?

איתרנו עבור המשפחה הצעירה הזדמנות להשקעה בנכס איכותי בארה"ב שהשגנו עבורו תנאים מצויינים בשביל חברי "מועדון המתעשרים" של פרופיטי.

סכום ההשקעה שלהם איפשר להשקיע במגוון סוגי נכסים – החל משתי דירות קטנות, ועד לבית אחד גדול לשתי משפחות.

במקרה זה, הזוג בחר להשקיע בנכס דופלקס אחד גדול שבו ישכירו בו זמנית שתי דירות להשקעה, כאשר שתי הדירות הללו צפויות להניב להם כ-11% תשואה בשנה!

ההשקעה הזו תכניס להם כ-44,000 ₪ בשנה, שהם כ-3,600 ₪ בחודש.

מצד שני, על המשכנתא עצמה שהזוג לקח בשביל ההשקעה בריבית ממוצעת של כ-3.5%, הזוג יידרש לשלם לבנק כ- 2,300 ₪ בחודש, למשך 20 שנה.

מה שאומר שההשקעה תכסה את עצמה מדי חודש – ועוד בנוסף תשאיר לזוג "בונוס" של כ- 1,300 ש"ח פנויים בחודש, שיוכלו לשמש אותם לכל מטרה: חיסכון, הוצאות שוטפות, בילוי טוב, או כל דבר אחר.

אז מה יש לנו בשלב זה?

בלי להביא שקל מהבית, בזכות השקעת סכום ההלוואה (400,000 ₪) נשאר לבני הזוג ביד רווח נקי של כ-1,300 ₪  בחודש (לאחר שהפחתנו את החזרי ההלוואה של הבנק).

בנוסף, הם הפכו לבעלי נכס נוסף שעלותו עוד כ-400,000 ₪.

בחישוב מהיר, לבני הזוג נוצר רווח "יש מאין", של 15,000 שקלים נוספים בשנה!

לאחר שהשוכרים יסיימו להחזיר את המשכנתא של בני הזוג, כל ההכנסה מהנכס (וזה צפוי להיות מעל ל-44,000 ₪ בשנה, כי ערך הנכס יעלה והשכירות תעלה), תיכנס להם לכיס בצורה פאסיבית, בלי שיצטרכו לעבוד בשבילה.

כל הכיף הזה מתאפשר כי הדייר שלך משלם עבורך את המשכנתא ועוד משאיר לך עודף לבזבוזים חודשיים 🙂

לאלונה וגבריאל נותר להחליט עד כמה רחוק הם רוצים לקחת את העושר שלהם, והנה כמה אפשרויות שיש להם:

  • את הכסף ה"פנוי" שההשקעה מניבה להם, הם יכולים להשקיע באפיקים סולידיים עם ריבית של כ- 3%-5% בשנה, וכעבור 7 שנים יתפנה להם עוד כ-125,000 ₪ אותו יוכלו למנף עם הלוואה קטנה נוספת (שאותה כמובן ישלמו השוכרים), להשקעה בעוד נכס שייצר להם עוד הכנסה פאסיבית.
  • בעוד כ-10 שנים הם יסיימו לשלם את המשכנתא הראשונית על הדירה שלהם. יתפנה להם גם סכום כסף חודשי (כי לא צריך לשלם יותר משכנתא) שיאפשר להעלות עוד את רמת החיים, וגם יוכלו לקחת משכנתא נוספת על סכום של יותר מ-400 אלף ₪ כדי לעשות עוד "סיבוב" ולהשקיע בנכס נוסף או אפילו כמה.

בקיצור, בעוד תקופה אלונה וגבריאל הולכים להיות בעלי נכסים בשווי מאות ואף מיליוני שקלים, שמייצרים להם הכנסה פאסיבית של אלפי שקלים בחודש, שהולכת וגדלה.

שים לב!

באמצעות החלטה אחת טובה, משפחת דוידי מצאה דרך חכמה לעשות הכנסה נוספת באמצעות שימוש בנכס הקיים שלהם, בזמן שהמשיכו לגור בתוכו, ומבלי שהשכירו אותו לאף אחד.

ללא סכום ראשוני להשקעה, דרך התנהלות כלכלית חכמה – הם מצאו את הדרך להצליח ולבצע השקעה נכונה ורווחית ששינתה את חייהם לטובה.

את העתיד של הילדים שלהם הם כבר הבטיחו.

כעת הם נהנים מפירות ההצלחה, מההכנסה המוגדלת, ומתכוונים לבצע השקעות נוספות ולהגדיל עוד יותר את ההכנסות הפאסיביות שלהם.

וכמוהם, כל אחד יכול!

הדרך הספציפית שבה ייעצנו כאן לזוג דוידי לקחת משכנתא על הדירה, היא לא הדרך היחידה להשקיע ללא הון. יש עוד דרכים רבות, ולכל אחד מהחברים במועדון המתעשרים, אנו עוזרים למצוא את הדרך המתאימה עבורו.

וזה משנה לחלוטין את כללי המשחק עבור אנשים ויוצר להם עתיד כלכלי חדש שלא חלמו עליו!

כל מה שצריך זה מעט הכוונה וייעוץ, כדי להעלות אותך על הדרך הנכונה.

כמו המשפחה בסיפור שלנו, שיצרה "יש מאין", גם אתה יכול לעשות השקעה חכמה גם אם יש לך הון נמוך או אין הון בכלל, ולסלול את הדרך לביטחון כלכלי, הכנסה פאסיבית, ועושר בטווח המתמשך.

מחפש הזדמנות טובה לעשות השקעה שתהיה שלם איתה?

רוצה שנתאים לך אישית את ההשקעה הטובה ביותר עבורך, שתתחיל לייצר לך הכנסה למשך שנים קדימה, בצורה פאסיבית?

אם הבנת שהגיע הזמן לתת לכסף שלך לעבוד עבורך בצורה יעילה, זוהי ההזדמנות שלך לעשות את הצעד הראשון בדרך להשקעה איכותית שתהיה שלם איתה ב-100%!

מלא את הטופס הבא ואנחנו נחזור אלייך עם כל הפרטים.


רוצה להתחיל להרוויח מהשקעה חכמה ולייצר לעצמך עתיד כלכלי בטוח עם הכנסה פאסיבית?

הגיע הזמן לבנות את העושר שלך!
ההשקעה אינה דורשת התעסקות קבועה!

מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות: